Czartery jachtów - przegląd cen

Locality: 

Piękny Krka
Chorwacja to nie wyłącznie bajeczne miasta umieszczone nad Morzem Adriatyckim. To także idealne miejsce dla tych osób, które kochają dziką i nieokiełznaną naturę.

Właśnie z nią mieliśmy szansę spotkać się nad rzeką Krka. To rzeka, która jest zlokalizowana nieopodal Szibenika, obok miasta Skradin. Nawigowało nam się wtedy wyśmienicie, ponieważ trasa nie była skomplikowana i można było admirować pod drodze sporo porywających zakamarków. Na miejscu oczekiwała na nas marina, można w tym miejscu także wyczarterować jacht, tym samym jeżeli ktoś potrzebowałby wyprawić się w podróż drogą morską, jest taka możliwość. Krka to park słynny przede wszystkim ze swoich dostojnych wodospadów, w tym najmocniej wysokie i romantyczne to Roski Slap oraz Skradinksi Buk. Nasz jacht zostawiliśmy w marinie i wybraliśmy wycieczkę statkiem na teren parku – to właśnie z rzeki można zauważyć wszystkie wodospady najlepiej.
Tutaj

W dodatku także ujrzeliśmy prześliczną wyspę Visovac, na której mieści się monastyr Franciszkanów. To była niebywale udana wyprawa i mogliśmy dodatkowo wypocząć trochę od naszego jachtu. Potwierdzamy, że Chorwacja jest niezwykle piękna!

forum.ebiznesy.pl

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.